Międzynarodowa podróż

18.04.24r. Nasze Przedszkolaki wraz ze swoimi Rodzicami wybrały się w niezwykłą międzynarodową podróż podczas, której poznały takie kraje, jak Chiny, Turcja, Wielka Brytania, Włochy oraz Ukraina. Każda sala przedszkolna reprezentowała jeden, wybrany kraj. Wspólnie bawiliśmy i tańczyliśmy w oparciu o język danego kraju oraz kulturę, w każdej sali można było podziwiać najbardziej charakterystyczne elementy danego kraju, a na zakończenie spotkania każdy mógł spróbować typowo narodowej potrawy:) W sali Naszej grupy 2 mogliśmy przenieść się do magicznej i niezwykłej Turcji, dzięki Pani Cemre wolontariuszce z Turcji nauczyliśmy się kilku zwrotów w języku tureckim, zatańczyliśmy tradycyjny taniec turecki oraz w języku tureckim zaśpiewaliśmy piosenkę Baby Shark:)

Tacie Dobromira serdecznie dziękujemy za niezwykłą pamiątkę w postaci przepięknych zdjęć:)