W codziennej pracy z dziećmi, wykorzystujemy pomoce multimedialne, które  uatrakcyjniają stosowane  metody.

Praca z tablicą multimedialną jest nieocenioną pomocą dydaktyczną, która pozwala dzieciom zobaczyć to czego nie mogą zobaczyć w  rzeczywistości, ale również jest ciekawym narzędziem do malowania obrazów i rozwijania dziecięcej kreatywności  w różnych obszarach.

Magiczny dywan –  oprócz walorów edukacyjnych, zaspakaja potrzebę aktywnej rozrywki, którą dzieci bardzo lubią.

Długopisy 3D  -wykorzystujemy  do pracy indywidualnej z dziećmi.

Robot  zdalnie sterowany – rozwija praktyczne umiejętności dzieci, pobudzają ich kreatywność i wyobraźnię, poprawia koncentrację i uczy programowania.

Nowoczesne technologie  przygotowują  dzieci do funkcjonowania w cyfrowym świecie i zdobywania kompetencji przyszłości.