dzień przedszkolaka

Nasze Przedszkolaki powróciły z wakacji całe, zdrowe i szczęśliwe i oczywiście gotowe na nowe wyzwania:)

Dziś obchodziliśmy Święto Przedszkolaka ale nie była to zwykła uroczystość ponieważ jednocześnie świętowaliśmy Dzień Pustej Sali. Z tej okazji wybraliśmy się do przedszkolnego ogrodu, aby spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu. Towarzyszyły nam ulubione zabawy z chustą animacyjną, graliśmy w piłkę i malowaliśmy „dziecięce marzenia” kredą. Na zakończenie każdy Nasz dzielny Przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom oraz balon wypełniony pozytywną mocą – oby ta pozytywna moc towarzyszyła nam przez cały rok:)

A wszystkim Przedszkolakom życzymy radości każdego dnia, wspaniałych przygód oraz wielu sukcesów edukacyjnych:)