"Roztańczone wakacje - spełnili swoje marzenia"
„Roztańczone wakacje-spełnili swoje marzenia”

Przedszkolaki z przedszkola nr 106 im . Heleny Bechlerowej we Wrocławiu wielkim wydarzeniem zakończyły wakacyjny czas uczęszczania do przedszkola.  Dzieci wraz z nauczycielką, a zarazem aktorką i animatorką Kingą Wlaszczyk zaprezentowały wspólnie na scenie znane piosenki z bajek Disneya i nie tylko. W programie usłyszeć można było m.in.: „Zwierzogród – Nie bój się chcieć”, „Herkules – Droga mi niestraszna”, czy „Cleo i dzieciaki – Pod prąd”. Utwory przeniosły widzów w świat marzeń, przyjaźni, dobra. Ponadto występujący artyści zaprosili wszystkich widzów do wspólnej zabawy przy wakacyjnej muzyce.
Miejsce wydarzenia: Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA/ MBP im. T. Różewicza we Wrocławiu, ul. Bolesława Krzywoustego 286, Wrocław

Zdjęcia wykonane dzięki uprzejmości i współpracy ze @Światłoczuła Magdalena Cydzik Fotograf.

Artykuł o wydarzeniu ukazał się w sierpniowym  biuletynie wrocławskim nr 29 (142)2-8.08.2023.
Gratulujemy naszym artystom!