malujemy sercem II (JPG 587 KB)

Nasze przedszkole w tym roku przystąpiło do akcji charytatywno-społecznej „Malujemy sercem II”, której pomysłodawcą jest Pani Dorota Remiszewska nauczycielka z Przedszkola nr 13 w Skierniewicach. Nasze Przedszkolaki pod czujnym okiem lokalnych artystów namalowały przepiękne obrazy, które po zakończonym wernisażu w przedszkolu zostaną przekazane licytację 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytacja odbędzie się 29.01.23r. od godziny 16.00 w Sztabie WOŚP zlokalizowanym w Szkole Podstawowej nr 98 przy ul. Sycowskiej 22a we Wrocławiu, a wszystkie środki zebrane w toku licytacji zostaną całkowicie przekazane na WOŚP.

Bardzo dziękujemy Pani Ewie Monastyrskiej Dyrektorowi Wydziału Przedszkoli i Szkół Podstawowych Urzędu Miejskiego Wrocławia za objęcie naszego wydarzenia PATRONATEM.

Chcielibyśmy również bardzo podziękować wszystkim organizacjom, które nas wspierały w działaniu: Starej Piekarni -Przedsiębiorstwo społeczne Fundacji Znacznie Więcej , Centrum Aktywności Lokalnej Psie Pole Zawidawie, Fundacji Opieka i Troska, Dziennemu Domu Pomocy „Pogodna Jesień” we Wrocławiu oraz Szkole Podstawowej nr 98 we Wrocławiu ale przede wszystkim chcielibyśmy serdecznie podziękować Naszym lokalnym artystom, za ich poświęcony czas, za wszelkie artystyczne wskazówki oraz za ogrom serca jaki włożyli podczas pracy z Naszymi Przedszkolakami – ogromne podziękowanie dla Pani Elżbiety Niciak, dla Pani Pauliny Partyki, dla Pani Anny Szwarc, dla Pani Anny Mysiary oraz dla Pana Pawła Chwedczuka.