Wroclaw przeciw pandemii – tak brzmi hasło tegorocznego rozpoczęcia roku szkolnego. Jednym z priorytetów na ten rok jest aktywność fizyczna, również ta na zewnątrz. Dlatego wzięliśmy udział w Akcji- „Dzien Pustej Sali”. Przypadł on w Ogólnopolskim Dniu Przedszkolaka,czyli 20 września.

Nasza grupa juz od samego rana cieszyła się z zajęć na świeżym powietrzu. Zaraz po śniadaniu, wyszliśmy do ogrodu przedszkolnego, gdzie graliśmy w piłkę, rzucaliśmy do celu, kręciliśmy się na karuzeli, kręciliśmy hula-hop, biegaliśmy.

Ale głównym naszym działaniem tego dnia było wyjście na pobliską łąkę, gdzie poznawaliśmy jej ekosystem, zbieraliśmy rośliny do grupowego zielnika, integrowaliśmy się i korzystaliśmy z ciepłej pogody.

Było miło, pracowicie i radośnie.